GH MAX (Universal Nutrition) N 180

28.80Eur Į krepšelį

GH MAX N (Universal Nutrition) N 180

Pirkti GH MAX N (Universal Nutrition) N 180 GH MAX N (Universal Nutrition) N 180 @ Eur28,80

Universal Nutrition GH MAX

GH MAX – tai dviejų amino rūgščių arginino ir ornitino junginys su tarpusavio sąveiką gerinančių natūralių priedų mišiniu iš L-askorbo rūgšties (vitaminas C), beta-sitosterolio, L-karnitino, gama orizanolio ir piridoksino hidrochlorido (vitamino B6), kurie yra svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei yra svarbūs energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai bei reguliuoja hormonų aktyvumą.

Maistinė ir energinė vertė: 6 tablečių – 11,94 g
Vitamino C (L-askorbo rūgštis) 100 mg (125% RMV)
Vitamino B6 (piridoksino hidrochloridas) 20 mg (1428% RMV)
L-arginino alfa ketoglutarato 5 g
L-ornitino hidrochlorido 2,5 g
Fitosterolio (turinčio beta-sitosterolio) 100 mg
Karnitino (L-karnitino fumaratas) 100 mg
Gama orizanolio 50 mg
RMV – referencinė maistinė vertė.
PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (180 tab.).
VARTOJIMAS: rekomenduojama vartoti 6 tabletes per dieną į tuščią skrandį: 4 tabletes prieš treniruotę ir 2 tabletes prieš miegą.
Merginoms iki 60 kg: 3 tabletės per dieną.
Bėgikams ir ištvermės atletams: 1 tabletė GH MAX ir 1 kapsulė 400TV vitamino E 45 min iki treniruotės ar varžybų.
Senyvo amžiaus žmonės po kineziterapijos užsiėmimų: 1 tab 2-3k dienoje.
Ne treniruočių dienomis vartoti po 2 tabletes 3 kartus per dieną: ryte, per pietus ir prieš miegą.
Maisto papildas.
SUDEDAMOSIOS DALYS: L-arginino alfa ketoglutaratas, L-ornitino hidrochloridas, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), fitosterolis (beta-sitosterolis), L-karnitino fumaratas, ryžių sėlenų ekstraktas (gama orizanolis), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), lipnumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, išrūgos (pienas), stearino rūgštis, magnio stearatas, soja (iš beta-sitosterolio), farmacinė glazūra (glajinė medžiagašelakas ir etiloacetatas).

ALERGENAI. Pienas, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS. Šis produktas neskirtas vartoti asmenims iki 18 metų. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

moje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Universal,  3 Terminal Rd.  New Brunswick, NJ. 0890

Kilmės šalis: JAV