JONAŽOLĖ N60 375MG

6,94Eur Į krepšelį

JONAŽOLĖ N60 375MG

Pirkti Swanson JONAŽOLĖ N60 375MG JONAŽOLĖ N60 375MG @ Eur6,94

JONAŽOLĖ N60 375MG

Jonažolė (Hypericum perforatum L.) – daugiametis jonžolinių šeimos žolinis augalas. Jonažolės padeda, kai vargina įtampa ir nerimas, nemiga, dirglumas, stresas ir nuovargis. Patartina vartoti klimakteriniu laikotarpiu, palaiko širdies-kraujagyslių sistemos funkciją.

Seniai pastebėta, kad vartojimo pradžioje jonažolės daro švelnų raminamąjį poveikį, vėliau pereinantį į gerą nuotaiką ir vidinį komfortą. Ilgesnis vartojimas pašalina nerimą, baimę, dirglumą, vienišumo jausmą ir nuovargį.

Jonažolė turi triterpeninių saponinų, antraceno darinių (hipericinas, pseudohipericinas), bioflavonidų (hiperozidas, rutinas, kvercetinas), rauginių medžiagų, eterinio aliejaus, karotinoidų ir kitų junginių. Svarbiausias jonažolių farmakologinis efektas – įtaka serotonino kiekiui centrinėje nervų sistemoje (reguliavimas). Tai sąlygoja antidepresines augalo savybes, kurios pasireiškia dėl vaistažolėse esančio hipericino. Todėl jonažoles galima laikyti augaliniu antidepresantu ir vartoti esant neurotiniams sutrikimams ar klimakteriniam laikotarpiui būdingiems negalavimams.

Jonažolės pasižymi stiprinančiomis, priešuždegiminėmis, antimikrobinėmis ir traukulius šalinančiomis savybėmis, skatina šlapimo išsiskyrimą, varo kirmėles. Todėl jos vartojamos, kai pasireiškia tulžies latakų ir tulžies pūslės diskinezija, hepatitas, cholecistitas, gastritas su sekrecinės veiklos nepakankamumu, meteorizmas, inkstų ligos su lydimaisiais skysčių susilaikymo reiškiniais, vaikų naktinis šlapimo nelaikymas (enurezė), hipertonija, somatoforinė autoforminė disfunkcija (neurocirkuliacinė distonija). Jonažolės gerina lipidų (riebalų) apykaitos rodiklius, veikia kaip antioksidantas, todėl vartotina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, infarkto ir insulto bei kitų širdies-kraujagyslių sistemos ligų profilaktikai.

Liaudies medicinos žiniuoniai jonažolę vadina vaistu nuo 99 ligų. Nors jonažolė ir gydo daugelį ligų, ją reikia vartoti atsargiai. Jos preparatai gali būti vartojami ne ilgiau kaip 4 savaites.

Maisto papildas

60 kapsulių

Grynasis kiekis 49 g.

Sudėtis vienoje porcijoje 2 kapsulėse RPN %
Paprastoji jonažolė (St. John’s Wort) miltelių formoje

750 mg

**

Želatina. Tirštiklis: mikrokristalinė celiuliozė. Magnio stearatas.
** – rekomenduojama paros norma nenustatyta
Vartojimas: Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę du kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Įspėjimas: Nepatartina vartoti maisto papildo, jei esate nėščia ar įtariate, kad galite būti nėščia ir jei žindote kūdikį. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote receptinių vaistų įskaitant kontraceptinius – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nutraukti maisto papildo vartojimą, jei atsirado jautrumas saulės šviesai. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Partija ir geriausias iki: žr. ant pakuotės. Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV