Yinvita 20 amp., PlantaPol

15,80Eur Į krepšelį

Yinvita 20 amp., PlantaPol

Pirkti 1 Yinvita @ Eur15,80

YINVITA – plačios sudėties adaptogenų kompleksas

Adaptogenai arba „vaistai sveikiems žmonėms“ – tai augalinės arba gyvulinės kilmės medžiagos, kurios tuo pačiu metu tonizuoja ir stimuliuoja. Jų suskaičiuojama virš penkiasdešimt. Patys žinomiausi: ženšenis, eleuterokokas, auksašaknė, kola, žalioji kava, žiedadulkės, pantokrinas (nesuaugusių elnio ragų preparatai), bičių pienelis, rodiolė rožinė. Kaip adaptogenai veikia, mokslininkai iki galo nėra nustatę (nežiūrint į tai, jog jie naudojami tūkstantmečius). Žinoma, jog adaptogenai kažkokiu būdu veikia DNR, baltymų sintezę ir aktyvina medžiagų apykaitos procesus. Įdomu yra tai, jog daugelis adaptogenų savo struktūra panašūs į lytinius hormonus. Manoma, jog pagrindinis adaptogenų poveikis organizmui – tai poveikis į centrinei nervų sistemai, ląstelėms, audiniams ir organams.

Iš paties pavadinimo jau suprantame, jog šios medžiagos padeda organizmui geriau prisitaikyti (adaptuotis) prie sunkaus fizinio ir protinio krūvio, karščio, šalčio, bado, streso, deguonies trūkumo ir t. t. Kai kurie adaptogenai, naudojami profilaktiškai, gali užkirsti kelią sunkioms ligoms arba palengvinti jų tėkmę. Bet tai nereiškia, jog juos galima naudoti nuolatos. Adaptogenai reikalingi tik tada, kai yra reali grėsmė sveikatai – sunkus fizinis krūvis, nepalankios gamtos sąlygos, stresinės situacijos, gripo epidemija ir t. t. Adaptogenai padeda visiems, ypač sportininkams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Ne veltui juos vadina jaunystės eliksyrais. Jie stiprina kitų naudojamų preparatų veikimą: sporte – vitaminai ir visos kitos sportininko darbingumą gerinančios priemonės, kasdieniniame gyvenime – širdies darbą gerinantys, anemiją stabdantys ir priešdiabetiniai vaistai.

Adaptogenai gerina miegą, nuotaiką. Esant sunkiam fiziniam ir emociniam pervargimui jie 1,5-2 kartus gali padidinti darbingumą. Efektas pasiekiamas greitai – per 1-3 savaites, o išsilaiko apie 1-3 mėnesius. Adaptogenai nėra stimuliatoriai. Stimuliatorių (kaip kava) naudojimas visiškai nualina žmogaus organizmą, o adaptogenai, priešingai, – jį tausoja. Jie skatina organizmą naudotis visais resursais neforsuotame režime, gerindami su maistu gaunamų medžiagų pasisavinimą, bet neišsunkdami vidinių resursų.

 

Sudėtinių dalių aprašymai:

 • Vanduo.
 • Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, nedidina insulino kiekio.
 • Šeivamedžio uogų sultys (600 mg). Šeivamedyje yra daug aktyvių medžiagų – flavanoidų, alkaloidų, ir glikozidų, kurie veikia kaip diuretikai, malšina uždegimus, plečia kraujo indus, valo kraują, reguliuoja virškinimą. Šeivamedžio arbata nuo seno gydomos infekcijos, reumatas, malšinamas karščiavimas. Be to šis augalas stiprina imunitetą ir padeda sulieknėti.
 • Propolis (500 mg) vadinamas natūraliu antibiotiku, neturinčiu šalutinio poveikio. Propolis, arba pikis, yra lipni medžiaga, kurią bitės surenka iš augalų, medžių (daugiausia tuopų), vaško, eterinių aliejų ir žiedadulkių, sumaišo su savo seilėmis ir lipdo korius. Bitės naudoja jį kaip lipnią medžiagą ir apsaugo avilius – panašiai jis naudingas ir žmogaus organizmui. Propoliu tūkstančius metų buvo gydomos įvairios ligos, o jo pavadinimas kilęs iš graikų žodžių „pro“, reiškiančio „prieš“ ir „polis“ reiškiančio „miestas“, t.y „gynyba prieš miestą“. Propolyje yra daugybė aminorūgščių, vitaminų ir bioflavanoidų. Moksliniai tyrimai parodė kad propolis labai stiprina imuninę sistemą, skatina imuninių ląstelių susidarymą. Be to, propolis gydo uždegimus, virškinamojo trakto opas, hipertenziją, aterosklerozę, peršalimus, kosulį, alergijas, makšties infekcijas, grybelines ligas, padeda skausmingų menstruacijų metu, naikina spuogus.
 • Ženšenis (500 mg) yra labai dažnai vartojamas augalas kinų medicinoje. Todėl jo pavadinimas, panacėja (panax), reiškia „vaistas nuo visų ligų“. Šis mažas daugiametis augalas yra kilęs iš Korėjos. Ženšenis gydo hipertenziją, artritą, impotenciją, gerina atmintį, padeda įveikti nuovargį ir stresą.  Šaknyse yra glikozidų, vitaminų ir mineralų, kurie stiprina imuninę sistemą, suteikia fizinių ir protinių jėgų.
 • Žalios arbatos ekstraktas (40 mg) veikia kaip antioksidantas, valo ląsteles, tai puiki priešvėžinė priemonė, suteikia energijos visai dienai.
 • Šiitake (lentinula edodes) (10 mg). Senovės kinai šį kvapnų grybą naudojo kaip priemonę nuo kvėpavimo takų susirgimų, prastos kraujo cirkuliacijos, kepenų problemų, nuotaikos pakėlimui, ci (visos gyvybinės energijos) skatinimui.
 • Čiobrelis (200 mg) tonizuoja skrandį ir nervų sistemą, gerina apetitą ir virškinimą, atpalaiduoja raumenų spazmus, atgaivina pervargus.
 • Krekena (100 mg) – tai natūrali, ką tik apsiveršiavusios karvės pieno dalis, labai maistinga, turinti regeneracinių savybių. Nuo seno manoma, kad ši medžiaga stabdo senėjimą.
 • Eukaliptas (100 mg) – tai natūralus antiseptikas, gerina kvėpavimo organų darbą.
 • Reiši (50 mg) – tai ypatingas kiniškas grybas, kuris ilgą laiką buvo labai vertinamas kinų medicinoje kaip vaistas nuo visų ligų. Manoma, kad jis stiprina imunitetą ir prailgina gyvenimą. Reiši yra germanio, todėl manoma, kad jis stabdo auglių formavimąsi ir užkerta kelią vėžiui. Nesenai atlikti tyrimai parodė kad reiši padeda įveikti nuovargį ir stresą, gydo virusines ligas, sąnarių uždegimus ir diabetą, mažina cholesterolio ir trigliceridų kiekį, sušvelnina širdies ligų bei alergijų simptomus, atgaivina kepenis, ramina nervus, sušvelnina šalutinį chemoterapijos poveikį.
 • kalio sorbatas, vario glukonatas (5 mg), mangano glukonatas (5 mg), folinė rūgštis (200 mkg), kobalto glukonatas (25 mkg).

Vartojimas: 1 ampulę per dieną, ryte. Naudoti kursais: 20 dienų naudoti, po to daroma 1-2 mėnesių pertrauka. Per metus rekomenduojama daryti nuo 2 iki 4 tokių kursų. Galima naudoti trumpaisiais kursais, tik per jaunatį. Tokiu atveju naudojimą galima tęsti iki 9 mėnesių.

Gerti gryną arba išmaišyti sultyse ar vandenyje. Prieš vartojimą suplakti.

 

Energinė vertė: 173,17 kcal                         17,317 kcal

735,71 kJ                            73,571 kJ

Maistinės vertė: 100g produkto                    1 ampulėje     %RPN

Angliavandenių       41,95 g                               4,195 g

Baltymų                  0,87 g                                0,087 g

Riebalų                   0,21 g                                0,021

Folinės rūgšties       2000 mkg                          200 mkg        100%