ENZIMAI N90 Swanson

14,00Eur Į krepšelį

ENZIMAI N90 Swanson

Pirkti ENZIMAI N90 ENZIMAI N90 @ Eur14,00

Maisto papilde yra natūralių kelių rūšių enzimų, kurie padeda virškinti maistą, palaiko virškinimo organų ir tulžies pūslės funkciją.

Enzimai padeda geriau virškinti ir palaiko normalią virškinimo sistemos funkciją. Padeda virškinti cukrų, riebalus, baltymus, laktozę ir celiuliozę. Jie išskaido maiste esančias maistingąsias medžiagas į pagrindinius elementus, kad jie būtų geriau suvirškinami ir naudingi mūsų organizmui. Padeda geriau įsisavinti mūsų organizmui būtinas maistingąsias medžiagas.

Kiekvienoje žmogaus kūno ląstelėje tuo pat metu vyksta daug įvairių cheminių reakcijų. Visi šie procesai valdo ir aktyvina enzimus. Be jų esant normalioms sąlygoms šie procesai nevyktų. Vieni enzimai gaunami su maistu, o kitus gamina įvairūs kūno organai: kasa, seilių liaukos ir kt. Natūralus enzimų šaltinis yra švieži vaisiai ir daržovės, džiovinti vaisiai bei fermentuoti maisto gaminiai. Enzimai sunaikinami esant didesnei kaip 45oC temperatūrai. Todėl jų tiek nedaug randama termiškai apdorotame, troškintame, šaldytame, konservuotame ir kitokiame maiste. Kad maisto gaminiuose enzimai nors iš dalies išliktų aktyvūs, būtina labai atidžiai ruošti valgį iš šių maisto produktų.

Dažnai dėl netinkamos mitybos, streso, amžiaus ir kt. sutrinka virškinimo trakto funkcija. Virškinimo enzimai, kurių paprastai trūksta organizme, padeda palaikyti virškinimo organų funkciją. Enzimai užtikrina visų mūsų kūne vykstančių biocheminių procesų veikimą, tarp jų trijų svarbiausių mūsų maisto sudėtinių dalių – cukraus, riebalų ir baltymų – virškinimą. Jie skaido maistą į paprastesnes (pradines) medžiagas, kurias organizmas gali įsisavinti. Esant nepakankamai enzimų gamybai, maistas nepakankamai suvirškinamas, t.y. jis nesuskaidomas į mažas dalelytes, kurias kraujas gali įsisavinti, todėl atsiranda pagrindinių maistingųjų medžiagų trūkumas.

Naudojant Enzimus kartu su produktais sąnariams (pvz Flexit Drink) gerėja pastarųjų poveikis ir trumpėja reabilitacijos bei gijimo laikas.

Maisto papildas
90 kapsulių

Sudėtis vienoje porcijoje

4 kapsulėse

RPN %

Enzimų mišinys:Amilazė (10,000 DU)Lipazė (750 FIP)Proteazė 4.5 (20000 HUT)Gliukoamilazė (16 AGU)Celiulazė (500 CU)Peptidazė (3000 HUT)Salyklo diastazė (300 DP)Proteazė 3.0 (10 SAPU)Proteazė 6.0 (2000 HUT)

1120 mg

**

CereCalase®:HemiceliulazėGliukonazėBeta-fitazė

100 mg

**

Kapsulės apvalkalas celiuliozė, ryžių miltai, vidutinės grandies trigliceridai.
** – rekomenduojama paros norma nenustatyta
Vartojimas: Vartojimas: po 1 kapsulę iš karto prieš valgį, užgeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Partija ir geriausias iki: žr. ant pakuotės. Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV. CereCalase® yra registruotas prekinis ženklas National Enzyme Co.

Apie enzimoterapija internete:
http://www.altmedrev.com/publications/13/4/307.pdf

http://www.herbalremedies.com/enzymes.html

Skaitiniai apie gydymą enzimoterapija medicinos bazėse:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=enzyme+supplementation+human