Sveikatosmenas.lt - maisto papildai ir sveikatinimo prekės

Viskas tobulai sveikatai

LECITINAS (BE GMO) 1200MG N90


LECITINAS (BE GMO) 1200MG N90

Lecitinas – tai medžiaga, dalyvaujanti „blogojo“ cholesterolio apykaitoje, padedanti valyti arterijas. Aterosklerozės ir širdies ligų profilaktika – švarios arterijos. Lecitine yra cholino ir kitų natūralių fosfolipidų kompleksas, būtinas smegenų, kepenų ir inkstų veiklai. Trūkstant cholinui, kepenyse ima kauptis riebalai, dėl to gali išsivystyti kepenų vėžys. Be to, ši medžiaga teigiamai veikia atmintį ir nervų sistemą. Jis yra svarbi tulžies sudėtinė dalis, dalyvaujanti riebalų virškinime, todėl natūraliai gelbsti mažinant svorį.

Lecitinas – į riebalus panaši medžiaga, esanti daugelio augalų ir gyvūnų ląstelėse. Lecitinas dalyvauja įvairiuose gyvybę palaikančiuose procesuose. Žmogaus organizme daugiausia lecitino yra širdyje, kepenyse, inkstuose, plaučiuose.

Lecitinas svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, susikaupimui ir atminčiai, nes iš jo organizme gaminamas neurotransmiteris acetilcholinas, kuris „nešioja“ informaciją tarp nervinių ląstelių. Acetilcholinas taip pat dalyvauja atminties susidarymo procesuose.

Be to, žinoma, kad lecitinas įtakoja cholesterolio kiekį mūsų kraujyje, skatindamas cholesterolį iš kraujo pereiti į ląsteles, kur jis panaudojamas ląstelių membranoms palaikyti. Todėl dažnai žmonės naudoja lecitiną siekdami mažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir tokiu būdu padėti savo širdžiai.

Maisto papildas

90 minkštų kapsulių

Grynasis kiekis 132 g.

Sudėtis vienoje porcijoje2 kapsulėseRPN %*
Lecitinas2400 mg**
Želatina. Drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, išgrynintas vanduo.
** – rekomenduojama paros norma nenustatyta
Vartojimas: Vartojimas: po 1 kapsulę du tris kartus per dieną užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Partija ir geriausias iki: žr. ant pakuotės.Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2021 Sveikatosmenas.lt – maisto papildai ir sveikatinimo prekės

Temą sukūrė Anders Norén

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas