Sveikatosmenas.lt

Viskas tobulai sveikatai

JUMBO 2860 g. Braškė

JUMBO reiškia DIDELIS! JUMBO reiškia STIPRUS! Visi ieško stebuklingos tabletės ir ignoruoja esminį faktą, kad nėra nieko galingesnio nei  pastovus reikalingų kalorijų vartojimas teisingu santykiu.Visi žinome pagrindinį svorio auginimo principą – jei kalorijų suvartoji daugiau nei jų sunaudoja tavo kūnas tai svoris auga. Atrodo paprasta, tačiau be kalorijų kiekio labai svarbu ir jų kokybė, nes nuo to priklauso ir priaugtos masės kokybė. Jei daugiau kalorijų gausime iš netinkamo maisto (čipsai, bandelės ir t.t.) tai priaugsime ne raumenų, o riebalų masės. Jei įtrauktume kokybę į prieš tai paminėtą principą tai gautume:Jei kokybiškų kalorijų suvartoji daugiau nei jų sunaudoja tavo kūnas tai auga raumenys, o ne riebalai.Daugelis ieško naujų „stebuklingų“ produktų, pamiršdami gerus senus, kurių efektyvumas įrodytas. Jei jūs neužpildote pagrindinių spragų, tai papildomi papildai mažai tepadės, todėl visų pirma reikia koncentruotis ties pagrindiniais papildais, turinčiais didelį efektą ir tik po to bandyti pridėti vieną ar kitą naują išradimą. Prie to pridėkime ir tai, kad dauguma neturi laiko ir noro sudarinėti mitybos planus ir belieka pasikliauti tik kasdieniu tokių papildų kaip JUMBO vartojimu, kadangi jie garantuoja, kad jūsų kūnas gaus pakankamą kiekį reikalingų ir kokybiškų medžiagų.

JUMBO sudėtyje yra greitai pasisavinamo išrūgų baltymo, kas padidina šio papildo naudingumą vartojant jį prieš, per ir po  treniruotės, didelis kiekis paprastųjų ir kompleksinių angliavandenių. Pagrindiniai angliavandenių matricos ingredientai yra avižiniai miltai, Vitargo®, PalatinozėTM, dekstrozė, maltodekstrinas, fruktozė. Kaip matote į JUMBO įtraukti naujausi bei moksliniais tyrimais patvirtinti angliavandeniai Vitargo® ir PalatinozėTM.Be paminėtų gerumų, JUMBO papildytas specialia „JUMBO-SIZE“ anaboline matrica, kurioje yra visi svarbiausi papildomi komponentai:
CREA-BOMB multivektorinė kreatino matrica.
G-BOMB – multivektorinė glutamino matrica.
BCAA XPRESS 100% grynų esminių aminorūgščių kompleksas, dar labiau praturtinantis JUMBO aminorūgštimis.
HEMO-NO – Arginino Alfa Ketoglutaratas ir Arginino Ketoisokaproatas kartu su ornitino alfa ketoglutaratu.JUMBO tai viskas ko jums reikia, tai paprasta, bet tuo pačiu pilna ir moksliškai pagrįsta raumenų auginimo formulė su reikiamais medžiagų kiekiais ir kokybe.JUMBO sudėtyje nėra saldiklių.VARTOJIMAS: rekomenduojama suvartoti bent vieną pilna porciją per dieną priklausomai nuo kūno svorio ir kalorijų poreikio. Porciją galima išskaidyti ir suvartoti per kelis kartus visos dienos bėgyje, ypač rekomenduojamas laiko tarpas prieš, per ir po treniruotės. 1 kaušelis miltelių maišomas su 100 ml skysčio.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2021 Sveikatosmenas.lt

Temą sukūrė Anders Norén