Informacinis leidinys: „Sporto farmakologija: Adaptogenų naudojimas sporte“

14,31Eur Į krepšelį

Informacinis leidinys: "Sporto farmakologija: Adaptogenų naudojimas sporte"

Pirkti Informacinis leidinys: "Sporto farmakologija: Adaptogenų naudojimas sporte" Informacinis leidinys: "Sporto farmakologija: Adaptogenų naudojimas sporte" @ Eur14,31

Šiame informaciniame leidinyje sporto farmakologo, gydytojo, profesoriaus S.A. Olyinik (buvusio Kijevo, Bogomolco vardo universiteto sportininkų darbingumą gerinančių priemonių tyrimo laboratorijos vadovo, dabar dėstančio Seule) mintys apie adaptogenus ir jų poveikį žmogaus darbingumui, bei galimybes darbingumą koreguoti tokiomis priemonėmis.

Dėmesio, šis ir kiti  leidiniai paruošti senoviniu, „samizdat“ stiliumi. T.y. tai yra tiesiog atspausdintų ir susėtų lapų rinkinys. Kadangi išleisti leidinį reiškia spausdinti ne mažiau kelių šimtų egzempliorių, o kadangi specifinės informacijos poreikis yra ypač mažas, tenka ieškoti kitokių informacijos pateikimo būdų. Tam kad neuždaryti galimybės tiems keliems suprantantiems žmonėms įsigyti informaciją, ji yra pateikta būtent tokiu būdu.  Tiems kam tiesiog svarbi vidinė informacija – tai galimybė gauti turinį, nekreipiant dėmesio į pakuotę.