Informacinis leidinys: Priešybių vienybės mitybos taisyklės

9.99Eur Į krepšelį

Informacinis leidinys: Priešybių vienybės mitybos taisyklės

Pirkti Informacinis leidinys: Priešybių vienybės mitybos paisyklės Informacinis leidinys: Priešybių vienybės mitybos paisyklės @ Eur9,99
Tai buvusio kyokushin karate trenerio ir sportininkų mitybos konsultanto Arūno Atraškevičiaus per 20 darbo metų sudarytų paprastų mitybos taisyklių rinkinys, kuris padėdavo jo klientams ne tik pasiekti puikių rezultatų sporto salėse, numesti svorio, bet ir sveikti nuo įvairių ligų.

Ši informacija, daugiau skirta buvusiems autoriaus klientams. Kurie, autoriui  baigus savo darbus, daugiau nebeturi galimybės gauti konsultacijų ar informacijos. Kadangi ši informacija lenkia laiką, kitiems žmonėms dažnai sunku ją yra suprasti, tačiau jei žmogus siekia išplėsti savo pasaulėžiūrą, jis gali pabandyti pasinaudoti išsakytomis mintimis.

Reikia paminėti, jog šis leidinys – tai ne knygelė, o tiesiog senoviniu būdu „Samizdat“ stiliumi atspausdintų ir susegtų lapų rinkinys, be korekcijos ir galbūt praleistomis rašybos klaidomis (už ką autorius iš anksto atsiprašo). Kadangi tokios informacijos poreikis yra vienetinis, o leidyklos reikalauja išleisti didesnį kiekį leidinių, bet žmonės nuolatos klausinėjo apie galimybę įsigyti šias taisykles, teko imtis tokio paprasto, neribojančio laisvės atspausdinti tiesiog keletą leidinių, būdo.

Jei jums nesvarbi pakuotė, o labiau vertinate turinį – dabar jau turite galimybę įsigyti šį kūrinį.

Dėmesio, informacijos autorius  asmeniniais klausimais nekonsultuoja :)