Informacinis leidinys: Kovotojo farmakologinis rengimas (galingumo, galingumo ištvermės kovos stiliai: MMA, UFC, kyokushin karate, kudo ir pn.)

10,14Eur Į krepšelį

Informacinis leidinys: Kovotojo farmakologinis rengimas (galingumo, galingumo ištvermės kovos stiliai: MMA, UFC, kyokushin karate, kudo ir pn.)

Pirkti Kovotojo farmakologinis rengimas (galingumo, galingumo ištvermės kovos stiliai: MMA, UFC, kyokushin karate, kudo ir pn.) Kovotojo farmakologinis rengimas (galingumo, galingumo ištvermės kovos stiliai: MMA, UFC, kyokushin karate, kudo ir pn.) @ Eur10,14

Senovės vikingai, keltų kariai ir kitų tautų kovotojai gerdavo žolelių mišinius, specialių grybų nuovirus, tam kad kovotojas karo lauke nejustų baimės, pasigailėjimo ir nuovargio. Mišinius paruošdavo žiniai, kurie išmanydavo augalų poveikį žmogaus organizmui. Senovės slavų žiniai išmanė tausojančią augalų galią, jais girdydavo elitinius kovotojus – vitiazius. Net pagal padavimą, legendinis didvyris Ilja Muromietis, ilgą laiką negalėjo atsikelti, tada pas jį atkeliavo žiniai ir davė atsigerti žolelių gėrimo, po kurio Ilja tapo legendiniu galiūnu, turinčiu šimto vyrų jėgą. II pasaulinio karo metu rusų kariai naudojo medžiagą – fenaminą, tam kad nejaustų nuovargio ir galėtų atlikti karines užduotis maksimaliai ilgą laiką. Tačiau nors ši medžiaga ir buvo naudojama iki 1991 metų, jos naudojimas turėjo ne kokias pasekmes karių sveikatai. Tam kad kovotojo sveikata nenukentėtų po vienų ar kitų medžiagų naudojimo, buvo ieškoma natūralių alternatyvų.

Dėmesio, šis ir kiti  leidiniai paruošti senoviniu, „samizdat“ stiliumi. T.y. tai yra tiesiog atspausdintų ir susegtų lapų rinkinys. Kadangi išleisti leidinį reiškia spausdinti ne mažiau kelių šimtų egzempliorių, o kadangi specifinės informacijos poreikis yra ypač mažas, tenka ieškoti kitokių informacijos pateikimo būdų. Tam kad neuždaryti galimybės tiems keliems suprantantiems žmonėms įsigyti informaciją, ji yra pateikta būtent tokiu būdu.  Tiems kam tiesiog svarbi vidinė informacija – tai galimybė gauti turinį, nekreipiant dėmesio į pakuotę.