Informacinis leidinys: Amino rūgščių kombinavimas naudojant jas augimo hormono didinimui. Kompleksas Nr – 1

2.89Eur Į krepšelį

Informacinis leidinys: Amino rūgščių kombinavimas naudojant jas augimo hormono didinimui. Kompleksas Nr – 1

Pirkti Amino rūgščių kombinavimas naudojant jas augimo hormono didinimui. Kompleksas Nr – 1 Amino rūgščių kombinavimas naudojant jas augimo hormono didinimui. Kompleksas Nr – 1 @ Eur2,89

Profesionalus sporto farmakologas naudodamas amino rūgštis pasiekia žymiai geresnį poveikį, nei naudojant anabolinius steroidus, nėra tokio svorio ir rezultatų kritimo.  Tačiau amino rūgščių kompleksus kursais reikia naudoti ne trumpiau nei 9-12 mėnesių ir labai gerai jas tarpusavyje kombinuoti. Tokios kombinacijos yra už septynių užraktų, kadangi, esant griežtai dopingo kontrolei, tai legalus ir prieinamas būdas pasiekti maksimalių rezultatų.

Pačios amino rūgštys skiriasi savo poveikiu į organizmą ir tai kokius procesus endokrininėje (hormoninėje) sistemoje jos sukelia. Yra keletas amino rūgščių, kurių kombinavimas tarpusavyje sporto farmakologijoje naudojamos kaip priemonė augimo hormonui didinti.

Čia pateiktos medžiagos dera su įprastiniais baltymų, ar angliavandenių – baltymų („geineriais“) kokteiliais, tik kokteilius atskirkite nuo amino rūgščių vidutiniškai 40-60 min naudojimo pertrauka.

Čia pateikiama viena iš tokių schemų, šios, ir kitų puslapyje pateiktų amino rūgščių naudojimo schemų pagrindu tapo garsių sporto farmakologų Seifula, Gunina, Oliynik, Ordžonikidze, Kulinenkov ir kitų darbai.

Dėmesio, šis ir kiti autoriaus leidiniai paruošti senoviniu, „samizdat“ stiliumi. T.y. tai yra tiesiog atspausdintų ir susegtų lapų rinkinys. Kadangi išleisti leidinį reiškia spausdinti ne mažiau kelių šimtų egzempliorių, o kadangi autoriaus informacija yra skirta siauram besidominčių srautui, didelės apimties spausdinimas būtų netikslingas. Tam kad neuždaryti galimybės tiems keliems suprantantiems žmonėms įsigyti informaciją, ji yra pateikta būtent tokiu būdu.  Tiems kas žino autoriaus informacijos pobūdį – tai galimybė gauti turinį, nekreipiant dėmesio į pakuotę.

 

Kaina: 9.99 Lt  (2.89 Eur)