Sveikatosmenas.lt

Viskas tobulai sveikatai

Creatine pH-X N 90 Biotech

Creatine pH-X

Creatine pH-X privalumas yra kreatino molekulės su pakeistu pH, taip kreatinas tampa atsparesnis skrandžio rūgštims ir legviau pereina per virškinimo sistemą, neprarasdamas savo efektyvumo, tad beveik 100% kreatino patenka į raumenis. Šis papildas nereikalauja kreatino įkrovos fazių ir nesukelia vandens kaupimo.VARTOJIMAS: po 2-6 kapsules per dieną. Rekomenduojamas vartojimas: 2 kapsules ryte į tuščią skrandį, 2 kapsules 80 minučių prieš treniruotę, kitas 2 kapsules 20 minučių po treniruotės. Rekomendacija: likus 60 minučių iki treniruotės suvartoti 100 g angliavandenių su stikline vandens. Siekiant maksimalaus efekto suvartoti 8-10 kapsulių.Gamintojas: Biotech, USA

Maistinė ir energinė vertė:2 kapsulėse
Creatine pH-X (buferinis kreatino monohidratas)1,5 g

SUDĖTIS: Creatine pH-X (buferinis kreatino monohidratas), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: mononatrio fosfatas ir kalio karbonatas, išrūgos (pienas), želatina, magnio stearatas, dažikliai (E171, E129*, E133, E110*, E102*).* Šie dažikliai gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2021 Sveikatosmenas.lt

Temą sukūrė Anders Norén